Programista JAVA

praca it: etat dla IT KONTRAKT / Rzeszów

Tagi: Java JEE

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.
Obecnie dla naszego klienta międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: EB/ JAVA/RZ/01/P

Zadania do realizacji:

Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych oraz usług na potrzeby użytkowników zewnętrznych
Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
Zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych systemów: tworzenie testów jednostkowych, pisanie scenariuszy testowych, udział w procesie Code Review
Efektywna komunikacja ze wszystkimi uczestnikami projektów: wewnętrznymi i zewnętrznymi
Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java
Bardzo dobra znajomość JEE (EJB 3.0, JPA, JAXB, JAX-WS, JSP / JSTL)
Dobra znajomość PL / SQL i bazy Oracle 11g
Dobra znajomość HTML / CSS / jQuery
Dobra znajomość framework-u JSF 2.0 (MyFaces)
Dobra znajomość XML / XML Schema / XPath
Dobra znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic i / lub JBoss, WebSphere
Dobra znajomość IDE Eclipse
Znajomość wzorców projektowych
Znajomość systemów operacyjnych Unix / Linux
Znajomość narzędzi kontroli wersji Subversion
Znajomość narzędzia Maven
Umiejętność tworzenia testów jednostkowych

Mile widziane:

Znajomość Spring MVC / Spring Webflow
Znajomość Servlet API
Znajomość narzędzia BIRT
Znajomość Eclipse RAP

Oferujemy:

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-18
Wyświetlona: 5137 razy