Starszy Programista Java

praca it: etat dla FastSelect / Kraków

Tagi: Java Kraków

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

(Kraków)
Wynagrodzenie – do 12 000 pln

Poszukujemy osób doświadczonych w środowisku projektowo – programistycznym.

Zakres obowiązków:
Podstawowym obowiązkiem jest – projektowanie oraz implementacja aplikacji webowych stanowiących frontend dla projektów cloudowych. Osoba będzie odpowiedzialna za rozwój oraz utrzymanie komponentu integracyjnego, będzie brała udział w pracach analitycznych do oprogramowania.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty Java (Core, NIO)
- Doświadczenie na podobnej pozycji w programowaniu w języku Java (Core, NIO),
- Znajomości technologii webowych w obrębie Java (Spring/Core/Security/Freemaker).
- Doświadczenie w programowaniu dynamicznej warstwy prezentacji (AJAX, jQery) i znajomość serwera Tomcat lub JBoss.
- Mile widziana będzie znajomość zagadnień związanych z PKI, znajomość języków C, C++.
- Dobra Znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:
- Umowę o pracę
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
- Dodatkowe benefity tj. fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i.in.
- Udział w projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-17
Wyświetlona: 5058 razy