Programista

praca it: etat dla IT Recruitment / Wrocław

Tagi: programista j2ee j2se java sql

Dla naszego Klienta, jednej z czołowych firm pośrednictwa i doradztwa finansowego w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
- wytwarzanie, rozwijanie, testowanie i poprawianie oprogramowania
- projektowanie baz danych
- wsparcie techniczne dla pracowników help desk

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT i/lub finansowej
- znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu min. średniozaawansowanym
- znajomość technologii J2EE oraz framework’ów klasy MVC (np. Struts)
- znajomość J2SE, w tym platformy Swing
- wykształcenie min. średnie informatyczne, mile widziane wykształcenie wyższe
- mile widziana znajomość technologii JAXB oraz JAXWS (Metro) i/lub Axis
- znajomość SQL-a (zwłaszcza oparta na praktyce przy systemach PostgreSQL, ew. MySQL)
- znajomość UML-a oraz ERD; Anta
- znajomość HTML-a, CSS-a i JavaScriptu (znajomość AJAX-a mile widziana)
- umiejętność programowania skryptów powłoki (bash)
- podstawowa wiedza dotycząca poruszania się w systemie Linux
- doświadczenie w pracy z IDE Eclipse
- mile widziana znajomość PHP oraz certyfikaty oparte na Java

Firma oferuje:
- interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- możliwość rozwoju
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-16
Wyświetlona: 4725 razy