IT Release Manager

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: RELEASE

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży Legal Technology poszukujemy osób na stanowisko IT Release Manager.

Opis stanowiska:
• Zapewnianie pomyślnego przeprowadzania procesu Enterprise Release Management poprzez zarządzanie równoległymi projektami o zróżnicowanym stopniu trudności przy minimalnym nadzorze
• Planowanie i kontrolowanie dopuszczenia produktu do testowania, a także pomyślne wprowadzenie go w środowisko Discovery Services Operations

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze release management oraz w zarządzaniu projektem
• Znajomość ITIL v3 w szczególności przy release management
• Doskonałe umiejętności zarządzania projektem i programem
• Doświadczenie w dużych systemach projektowania, planowania i testowania
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
• Wysoka komunikatywność oraz zdolności analityczne
• Umiejętność organizacji i ustalania priorytetów, terminowość oraz efektywne zarządzanie czasem pracy
• Znajomość programów: Word, Excel, PowerPoint, Sharepoint i MS Project.

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Dla kandydatów spoza województwa śląskiego pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-16
Wyświetlona: 5829 razy