Programista Java

praca it: etat dla JCommerce / Katowice

Tagi: java programista developer katowice jcommerce

Dlaczego warto u nas pracować:

-gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
-wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
-stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
-integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
-oferujemy karnet OKsystem
-oferujemy dodatkowe ubezpieczenie
-dajemy możliwość pracy w projektach nie tylko w Katowicach, ale w zależności od preferencji kandydata również w naszych oddziałach i projektach w Krakowie, Warszawie lub Rzeszowie

Opis stanowiska:

-realizacja projektów opartych o technologię Java
-udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność programowania w języku Java (z uwzględnieniem architektury Java EE lub Java J2EE)
-znajomość języka SQL oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
-dobra znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
-znajomość frameworków – preferowane Spring, JPA/Hibernate
-znajomość jednego z kontenerów aplikacji
-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (lub w trakcie studiów)

Mile widziane:

-znajomość technologii Maven
-umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN, Git, CVS)
-znajomość co najmniej jednego z frameworków webowych: np. JSF, Spring MVC, Struts2, SEAM
-znajomość zagadnień związanych z tworzeniem stron: JavaScript (AJAX), xhtml, CSS
-znajomość narzędzi do zapewnienia jakości kodu np. JUnit, Sonar, checkstyle
-znajomość poprawnych metod integracji aplikacji: WebService, Rest
-mile widziane certyfikaty Oracle/Sun
-język angielski na poziomie dobrym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-16
Wyświetlona: 5188 razy