Handlowiec IT

praca it: etat dla IT Recruitment / Kraków

Tagi: hanlowiec sprzedaż IT

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizującej się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

- sprzedaż systemów sprzedaży, aplikacji mobilnych, aplikacji biznesowych, sprzętu IT, urządzeń fiskalnych, terminali dotykowych
- praca na terenie całej Polski, dojazdy do klientów
- pozyskiwanie nowych klientów
- przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacja produktów

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z sektora IT – warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B
- znajomość zasad prowadzenia rozmów handlowych
- umiejętności negocjacyjne
- umiejętność budowania stałych relacji z klientem biznesowym
- determinacja i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- komunikatywność, samodzielność, kreatywność

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie oraz premię sprzedażową
- niezbędne narzędzia pracy
- miłą atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-15
Wyświetlona: 5685 razy