Ambitna i ciekawa praca dla programisty PHP

praca it: etat dla dpro / Kraków

Tagi: symfony symfony2 zend cake php oop programowanie programista

Firma działająca w sektorze aplikacji webowych, które są innowacyjne i wymagające technologicznie zarówno pod kątem skalowalności jak i użytych rozwiązań software’owych i hardware’owych. Z powodzeniem realizujemy kolejne projekty, a co za tym idzie rozszerzamy zespół i dajemy szerokie możliwości rozwoju umiejętności.
Inżynier oprogramowania – [Starszy] Programista PHP
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy Programisty PHP do pracy w Krakowie, którego zadaniem będzie współtowrzenie i rozwijanie serwisów oraz aplikacji internetowych. Każda z nich jest oparta na frameworku (Symfony1.4 / Symfony2.1) oraz dokumentowana. Szukamy osoby z ambitną duszą i otwartym umysłem, gotowej współtworzyć pasjonujące i nowoczesne projekty.

W zależności od umiejętności zatrudnienie na adekwatnym stanowisku
Wymagania:

znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC (np. Symfony2, Symfony, Cake, Yii, Zend) bardzo dobra znajomość programowania obiektowego solidność, dokładność, ambicja

Mile widziane:

znajomość zagadnień cache’owania (memcache, apc, varnish) umiejętność korzystania z Doctrine2 znajomość wzorców projektowych biegła znajomość systemów kontroli wersji (SVN, Git) własna inicjatywa i kreatywne podejście do problemów

Oferujemy:

pracę w biurze w centrum Krakowa (możliwa częściowo zdalna praca – mininium 2 dni tygodniowo w biurze) pracę przy innowacyjnych i nowoczesnych technologicznie projektach serwisów internetowych terminowe wypłaty możliwość rozwoju, szkoleń, pracy przy projektach dla klientów zagranicznych zatrudnienie na umowę o pracę / umowę o dzieło elastyczny godziny pracy

Wynagrodzenie
Ustalane indywidualnie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, w zakresie 4000-6000 PLN netto/m-c (starszy programista), 2000-4000 PLN netto/m-c (młodszy programista

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-15
Wyświetlona: 5621 razy