Tester Oprogramowania

praca it: etat dla IT Recruitment / Bielsko Biała

Tagi: tester oprogramowania programowanie Java TestPartner

Dla Naszego Klienta będącego światowym liderem w zakresie produkcji urządzeń oraz rozwiązań optymalizujących czas i koszty efektywnej komunikacji z klientami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania:
- projektowanie, przeprowadzanie i utrzymanie manualnych oraz zautomatyzowanych testów oprogramowania
- rozwiązywanie defektów we współpracy z zespołem programistów
- tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej, tworzenie skryptów testowych
- codzienna komunikacja w języku angielskim (telefoniczna i pisemna)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (IT) oraz 2-3 lata doświadczenie testowe
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno słowną, jak i pisemną
- bardzo dobra znajomość systemów Windows (mile widziana znajomość Linuxa) oraz narzędzi MS Office
- umiejętność organizacji pracy własnej i niezależnej analizy problemów oraz dobrej współpracy w międzynarodowej grupie
- mocnym atutem będzie certyfikat ISTQB, znajomość Java, C lub TestPartnera

Firma oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów z Wielkiej Brytanii, USA i Francji
- możliwość szkoleń w zakresie nowych technologii w Polsce jak i za granicą
- pakiet socjalny
- elastyczny czas pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-14
Wyświetlona: 9146 razy