Flash Designer

praca it: etat dla MK Interactive / Kraków

MK Interactive to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnego i skutecznego wizerunku online nowoczesnej firmy wykorzystując najnowsze i najbardziej zaawansowane narzędzia graficzne i programistyczne.

Poszukujemy do naszego zespołu kandydata do pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Projektowanie interfejsów  stron Internetowych oraz  RIA

·         Tworzenie animacji oraz efektów potrzeby stron, banerów oraz prezentacji multimedialnych

WYMAGANIA:

·         bardzo dobra znajomość Adobe Flash CS3

·         dobra znajomość Action Script 2.0/3.0

·         biegła znajomość (X)HTML, XML, CSS

·         znajomość programów graficznych  i video Adobe

·         znajomość języka angielskiego

·         dyspozycyjność

·         umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

·         możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

·         wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych efektów

·         realizację projektów dla międzynarodowych klientów

·         stały kontakt z najnowszymi technologiami

·         pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-10-16
Wyświetlona: 6607 razy