Architekt rozwiązań

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Bełchatów

Tagi: Architekt rozwiązań

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Architekt Rozwiązań. Osoba dołączy do doświadczonego zespołu Architektów i Projektantów, który odpowiada za kreowanie nowych rozwiązań technologicznych spółki.

Opis stanowiska / zakres obowiązków / obowiązki:
• Analiza i weryfikacja techniczna koncepcji budowy rozwiązań technologicznych realizujących cele biznesowe;
• Projektowanie architektury softwarowej nowych rozwiązań technologicznych oraz rozbudowy istniejących;
• Przygotowanie projektów do realizacji;
• Ustalanie z działami biznesowymi priorytetów realizacji;
• Nadzór nad spójnością i wydajnością nowych funkcjonalności przy wprowadzaniu zmian;
• Nadzór nad zgodnością realizacji projektów zgodnie z metodyką prowadzania projektu;

Wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów na styku działów biznesowych i IT;
• Praktyczna znajomość metodyki SCRUM zwłaszcza realizacja roli Product Ownera;
• Doświadczenie w pracy analityka, projektanta lub lidera dużych zespołów projektowych;
• Umiejętność projektowania i dokumentowania systemów informatycznych;
• Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu;
• Znajomość technologii bazodanowych oraz języka SQL;
• Znajomość zagadnień z zakresu systemów rozproszonych, wydajności i dostępności systemów;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

Mile widziane:
• Doświadczenie w projektowaniu procesów biznesowych oraz notacji BPMN;
• Sprawne posługiwanie się aplikacjami biurowymi (szczególnie pakietu MS Office);
• Znajomość rynku produktów turystycznych;

Oferujemy:
• Wynagrodzenie na poziomie 7-10 tys. zł brutto; uzupełnione systemem premiowym;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole realizującym ambitne projekty;
• Perspektywy rozwoju wraz z dynamiczną ekspansją firmy na świecie;
• Nieformalną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-11
Wyświetlona: 9297 razy