Programista .NET /Warszawa

praca it: etat dla JCommerce / Warszawa

Tagi: ASP net programista jcommerce warszawa c#

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań informatycznych. W związku z nowym projektem poszukujemy:

Programista .NET

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ASP.NET/Warszawa

Dlaczego warto u nas pracować:

- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych projektów
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
- integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
- oferujemy karnet OKsystem
- oferujemy dodatkowe ubezpieczenie

Opis stanowiska:

- realizacja projektów opartych o technologię .NET
- udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

- co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
- znajomość ASP.NET MVC
- znajomość MS SQL Server 2008
- mile widziana znajomość Silverlight
- preferowana dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane poczucie humoru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-08
Wyświetlona: 4799 razy