Programista / Programistka C / C++

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: C C++ Linux STL bash python

Dlaczego warto z nami pracować?

-bo wspieramy rozwój pracowników i zachęcamy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
-bo dajemy możliwość zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów w międzynarodowym zespole doświadczonych ekspertów,
-bo doceniamy ambicję i nieszablonowe myślenie,
-bo jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania i nie boimy się wytyczać nowych ścieżek,
-bo realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
-zbieramy dziennie 12 mld rekordów zawierających informacje o odsłonach na witrynach naszych klientów, zawierających średnio około 500 bajtów danych; to średnio ponad 140 tys. takich rekordów na sekundę – w szczycie nawet 200 tyś.,
-w naszym rozproszonym systemie plików trzymamy informacje o wszystkich odsłonach na stronach naszych klientów od stycznia 2001 – w sumie ponad 15 bilionów rekordów,
-bo jesteśmy firmą rozpoznawaną nie tylko w kraju, ale i na świecie,
-bo dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia i nieformalny styl pracy,
-bo zapewniamy wiele atrakcyjnych bonusów (szkolenia, zdrowa żywność, karta sportowa lub prywatna opieka medyczna do wyboru i inne),
-bo szanujemy i doceniamy to, że każdy człowiek jest inny, ma inne upodobania i potrzeby.

Jakie będą zadania przyszłego pracownika?

-projektowanie i implementacja modułów złożonego systemu analizy danych,
-udział w pracach zespołu projektowego.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata na to stanowisko?

-doświadczenia w wykorzystaniu języka C i C++ w projektach informatycznych,
-dobrej znajomości biblioteki standardowej STL (oraz boost),
-doświadczenia w pracy z systemem Linux z poziomu programisty,
-umiejętności pracy z bazami danych (szczególnie MySQL),
-wiedzy z zakresu programowania aplikacji sieciowych,
-dobrej orientacji w zagadnieniach algorytmicznych,
-zaangażowania i inicjatywy,
-chęci zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń,
-chęci dzielenia się posiadaną wiedzą i entuzjazmem,
-dostępności w wymiarze całego etatu.

Mile widziane także doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych lub certyfikat Scrum Master.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-07
Wyświetlona: 4940 razy