Programista / Front-End Developer

praca it: etat dla Morizon S.A. / Gdynia

Tagi: programista front-end developer Ruby Ruby on Rails RoR

Morizon S.A. to spółka internetowa skoncentrowana na projekcie stworzenia najlepszej na rynku wyszukiwarki ofert nieruchomości. Nasz zespół tworzą młode, ambitne i doświadczone w branży osoby. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• tworzenie kodu HTML/HAML/CSS
• dbanie o zgodność ze standardami W3C
• modyfikacja i optymalizacja istniejącego kodu
• aktywny udział w procesie wdrażania i rozwijania nowych funkcjonalności
• opracowywanie i prowadzenie testów jednostkowych
• growth hacking
• rozwiązywanie bieżących problemów
• współpraca z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość HTML, CSS
• dobra znajomość JavaScript (ze szczególnym uwzględnieniem biblioteki jQuery)
• znajomość Ruby on Rails lub znajomość obiektowego PHP i gotowość do szybkiego poznania Ruby on Rails
• znajomość standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju aplikacji typu front-end
• doświadczenie w projektowaniu i implementacji interfejsów
• zaangażowanie i pasja do programowania
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i predyspozycje do pracy w zespole

Mile widziane:
• znajomość HAML
• znajomość Adobe Photoshop
• znajomość narzędzi do testowania (np. A/B)
• doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
• znajomość SQL

Oferujemy:
• wyjątkową, startupową atmosferę
• pracę w metodologii zwinnej i uporządkowany proces wytwarzania oprogramowania
• szkolenia, system motywacyjny uzależniony od efektów osobistych oraz wyników firmy
• atrakcyjne warunki finansowe, zależnie od umiejętności i doświadczenia
• nowoczesny sprzęt komputerowy i oprogramowanie do dyspozycji, w zależności od potrzeb

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-04
Wyświetlona: 6911 razy