User Interface Designer

praca it: etat dla Micazook Ltd. / Wrocław

Tagi: user interface designer ui designer designer webdesign user interface

Firma Micazook Ltd. poszukuje utalentowanego UI Designera aplikacji i stron internetowych.

Jeśli jesteś zapalonym UI Designerem, który potrafi tworzyć spójne i przejrzyste interfejsy, oraz zna obecne trendy w projektowaniu to skontaktuj się z nami. Poszukujemy utalentowanej i kreatywnej osoby tworzącej dopracowane projekty interfejsów stron i aplikacji internetowych.

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop i/lub Adobe Illustrator,
-kreatywność, umiejętność wizualnego projektowania i obycie z obecnymi wizualnymi i technologicznymi trendami w projektowaniu interfejsu użytkownika aplikacji i stron internetowych,
-umiejętność tworzenia wysokiej jakości mockupów i wireframeów,
-dobra organizacja pracy,
-umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
-pasja do tworzenia interfejsów użytkownika i technologii,
-dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowe atuty:

-posiadane doświadczenie i umiejętność projektowania interfejsów użytkownika na systemy iOS, Android i Windows Phone,
-wiedza i umiejętności z zakresu UX.

Główne obowiązki:

-ścisła współpraca z UX Designerem,
-tworzenie wysokiej jakości mockupów i wireframeów,
-projektowanie wysokiej jakości interfejsów użytkownika,
-przygotowywanie finalnych grafik do implementacji dla deweloperów.

Oferujemy:

-Stałą pracę w międzynarodowej firmie z możliwością rozwijania kwalifikacji,
-Atrakcyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności,
-Pracę w międzynarodowym środowisku,
-Możliwość finansowania kursów i egzaminów certyfikacyjnych.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV, listu motywacyjnego oraz portfolio w załączniku lub jako link do galerii.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-24
Wyświetlona: 5932 razy