SharePoint Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: sharepint

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko SharePoint Developer do pracy dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy zajmującej się outsourcingiem w zakresie technologii, konsultingu i IT.

Opis stanowiska:

Główne zadana na tym stanowisku pracy:
• Rozwój zaawansowanych aplikacji Microsoft Share Point 2007/2010/2013,
• Rozwiązywanie problemów,
• Tworzenie stosownej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji SharePoint 2007/2010/2013 jest warunkiem koniecznym,
• Znajomość JavaScript (jQuery framework),
• Doświadczenie z językiem C#,
• Znajomość MS SQL 2005+ (TSQL queries, stored procedures) oraz/lub oprogramowania związanego z systemem kontroli wersji (TFS 2010, SVN) będzie dodatkowym atutem,
• Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku i umiejętność pracy w grupie,
• Dobry poziom języka angielskiego.

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
• System szkoleń,
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu,
• Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-20
Wyświetlona: 4942 razy