Inżynier w dziale IT/ Programista C#

praca it: etat dla Agencja rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: C# PHP SQL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej producentem urządzeń elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wrocławia (ok. 20 km)

Główne zadania:
- Tworzenie oprogramowania w technologii C#
- Modyfikowanie, dostosowywanie istniejącego programowania w języku C#
- Wsparcie dla programistów PHP

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne informatyczne lub pokrewne
- Doświadczenie w pracy przy projektach pisanych w C#
- Znajomość technologii C# (najlepiej w Visual Studio 2010)
- Znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej Oracle (PLSQL))
- Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
- Znajomość Frameworka do PHP: Zend Framework
- Doświadczenie pracy przy bazach danych: MySql, MS SQL
- Dodatkowym atutem będzie znajomość PHP (OOP)

Oferujemy:
- Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę (3-miesięczny okres próbny)
- Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość uzyskania kwartalnej premii
- Szeroki wachlarz szkoleń kompetencji miękkich, bezpłatne szkolenia z j. angielskiego itp.
- Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-13
Wyświetlona: 4359 razy