Inżynier Systemów Interaktywnych

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: development interaktywne c++ Visual Studio

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość C++;
- znajomość środowiska Visual Studio;
- znajomość zagadnień programowania sieciowego;
- umiejętność pracy w zespole;
- umiejętność szybkiego uczenia się;
- umiejętność pracy z dokumentacją w języku angielskim;
- minimum rok doświadczenia w programowaniu C++;

Mile widziane:
- podstawowa znajomość Win API;
- znajomość co najmniej jednej z bibliotek: STL, boost, OpenNI, QT, OpenSSL, OpenMP i inne;

Zakres obowiązków:
- implementacja, integracja, testowanie rozwiązań z zakresu interaktywnych aplikacji, np. reagujących na ruch, sterujących gestami;
- development aplikacji zarządzania tymi systemami;
- przygotowywanie dokumentacji technicznej;

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznym, młodym zespole
- elastyczne godziny pracy
- świetną zabawę przy tworzeniu i testowaniu opracowanych rozwiązań (np. gry interaktywne)
- możliwość stawienia czoła problemom, na które nawet wujek Google nie zna odpowiedzi;)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-13
Wyświetlona: 4789 razy