Specjalista ds. wdrożeń i utrzymania (technologia JAVA)

praca it: etat dla IT Recruitment / Poznań

Tagi: JAVA programowanie wdrożenia

Dla naszego Klienta, firmy doradczej, świadczącej usługi konsultingowe z obszaru zarządzania organizacją, bezpieczeństwa informacji i wdrożeń dedykowanych technologii informacyjnych wspomagających zarządzanie i podejmowanie decyzji biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń i utrzymania

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:
- utrzymanie i rozwój oprogramowania BPM
- tworzenie elektronicznych obiegów dokumentów
- rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem (support)
- tworzenie dokumentacji (głównie w zakresie wprowadzonych zmian)
- instalacje oprogramowania u klienta

Wymagania:
- wykształcenie na kierunku Informatyka lub pokrewnym
- biegła znajomość zagadnień OOP, języka JAVA, SQL, HTML, CSS, JavaScript
- znajomość PostgreSQL, Tapestry, Hibernate, JBPM, Apache Tomcat, SVN
- umiejętność szybkiego rozmwiązywania problemów
- samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy
- dobra komunikacja interpersonalna (kontakty z klientami)
- język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie literatury fachowej i dokumentacji technicznej
- doświadczenie praktyczne w pracy z ww. technologiami
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane umiejętności analityczne i doświadczenie w zagadnieniach BPM
- mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość poznania nowych technologii
- udział w realizacji interesujących projektów
- ciekawą i stabilną pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-12
Wyświetlona: 4933 razy