Programista PHP

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: PHP Programista MySQL HTML CSS Javascript jQery

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- Tworzenie aplikacji internetowej dostępnej w modelu PAAS (Platform as a Service)

Oczekiwania:

- Znajomość i doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem PHP oraz MySQL
- Znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu HTML/XHTML/CSS
- Doświadczenie w stosowaniu framework’ów MVC – przede wszystkim Symfony
- Zaawansowana znajomość JavaScript i framework’ów – np. jQuery
- Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji internetowych
- Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Programisty PHP
- Przynajmniej rok doświadczenia zawodowego w tworzeniu aplikacji webowych
- Dobra znajomość języka angielskiego – konieczność komunikacji w języku angielskim

Klient oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (6.000 – 9.000 PLN brutto) i zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach
- Imprezy integracyjne i wspólne wyjścia
- Elastyczny czas pracy
- Pracę przy innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-04
Wyświetlona: 5066 razy