Programista Systemów Informatycznych

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: java c c++ oracle wms tms

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Poznania poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

Naszym Klientem jest firma logistyczno- transportowa posiadająca 3 lokalizacje magazynowe na terenie Polski. Obecnie, w ramach rozwoju działalności poszukuje do swojego Departamentu IT specjalisty który będzie odpowiedzialny za rozwój rozwiązań oraz wsparcie pracy istniejącego zespołu programistów
Miejsce pracy: Poznań, Sady. Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona jako Programista Systemów Informatycznych będzie odpowiedzialna za konfigurację istniejących systemów operacyjnych (WMS,TMS), konfigurację ich z systemami zewnętrznymi oraz bieżące wsparcie prac prowadzonych przez Departament IT.

Oferujemy:
· Atrakcyjne warunki finansowe
· Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie logistyczno- transportowej
· Pozytywna atmosferę pracy w fajnym zespole programistów
· Nowoczesne miejsce pracy wraz z dostępem do najnowszych technologii

Wymagania wobec Kandydatów:
· praktyczna znajomość języka C+/Java, PL/SQL
· znajomość baz danych ORACLE (podstawy administracji)
· Mile widziana będzie znaj mość języka angielskiego oraz procesów WMS,TMS

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-03
Wyświetlona: 5055 razy