Programista Java

praca it: etat dla JCommerce / Warszawa

Tagi: IT programista JAVA jcommerce katowice programista

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizulanie rozwiązań informatycznych. W związku z nowym projektem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: JAVA/SERW/Warszawa

Dlaczego warto u nas pracować:

-gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
-oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
-wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach zdobywając nowe certyfikaty
-stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
-integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo,
oferujemy karnet OKsystem
-oferujemy dodatkowe ubezpieczenie
-dajemy możliwość pracy w projektach w Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu w zależności od preferencji kandydata

Opis stanowiska:

-realizacja projektów opartych o technologię Java
-udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

-umiejętność programowania w języku Java, doświadczenie na podobnym stanowisku
-doświadczenie w rozwiązaniach serwerowych, takich jak serwer aplikacji JBOSS, maper Hibernate, Spring, Spring MVC
-znajomość zagadnień SOA, w tym Web Services, szyna ESB oraz silnik jBPM
-dobra znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych
-znajomość jednego z kontenerów aplikacji
-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (lub w trakcie studiów)
znajomość języka angielskiego
-mile widziana znajomość technologii FLEX

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-29
Wyświetlona: 4980 razy