Expert ds. MS Sharepoint/Project Server

praca it: etat dla FastSelect / Warszawa

Tagi: sharepoint architekt architect manager

W imieniu naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy ambitnej, samodzielnej i ukierunkowanej na cel osoby na stanowisko:

Warszawa lub Łódź

Zadania:

Kierowanie zespołem programistów zajmujących się budowaniem, dostosowywaniem i utrzymywaniem systemów informatycznych zbudowanych na bazie MS Sharepoint/MS Project Server
Projektowanie i szacowanie czasochłonności rozszerzeń systemów informatycznych/interfejsów w oparciu o zdefiniowane wymagania funkcjonalne

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku MS Sharepoint/MS Project Server Architect
- Znajomość Project Server API oraz Project Server workflows
- Mile widziana będzie znajomość technologii: Nintex, SSRS, Performance Point
- Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem programistów lub nadzorowaniu pracy innych członków zespołu
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Efektywna praca według praktyk Agile

Klient oferuje

Umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, opiekę medyczną, karta Multisport, realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku, szkolenia i programy rozwojowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-29
Wyświetlona: 4862 razy