Konsultant SAP BI/BW

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Cała Polska

Tagi: BW BI Business Warehouse Konsultant

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie wdrażania systemu SAP, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Bydgoszcz lub Poznań

Zadania na stanowisku:

  1. Realizacja wdrożeń narzędzi BW w pełnym cyklu projektowym, tj. od analizy potrzeb, poprzez konfigurację i szkolenia użytkowników po wsparcie po uruchomieniu systemu (praca indywidualna i praca w zespołach wdrożeniowych)
  2. Prowadzenie szkoleń dla użytkowników, warsztatów i prezentacji

Szukamy Kandydatów, którzy:

Mają minimum 2-letnie doświadczenie w implementacji projektów SAP BW

  1. Znają techniki modelowania danych w SAP BW
  2. Mają ogólną orientację w zakresie technik programowania oraz znają podstawy SQLa
  3. W dotychczasowej pracy mieli styczność z narzędziami raportowymi
  4. Business Explorer i/lub Business Objects
  5. Swobodnie posługują się językiem angielskim i/lub niemieckim
  6. Są otwarci na pracę związana z wyjazdami służbowymi

Nasz Klient oferuje:

  1. Udział w bardzo dużych i zaawansowanych projektach wdrożeniowych w Polsce i na świecie
  2. Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w oparciu o umowę o prace lub kontrakt
  3. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz przejrzysty system premiowy
  4. Jasną ścieżkę kariery

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-28
Wyświetlona: 5467 razy