iOS Developer

praca it: etat dla Cybercom Poland / Warszawa

Tagi: iOS developer

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym oraz laureatem prestiżowego konkursu „Najlepszy Pracodawca 2012”. Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
• Praca przy projektach wytwarzających aplikacje na urządzenia mobilne,
• Wdrażanie aplikacji,
• Rozwój kompetencji własnych w zakresie technologii mobilnych,
• Uzupełnienie kompetencji zespołu o programowanie aplikacji mobilnych,
• Tworzenie dokumentacji technicznej,
• Współpraca z zespołem i umiejętność samodzielnego działania w oparciu o dokumentację projektu,
• Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi,
• Udział w pracy istniejącego zespołu developerskiego odpowiedzialnego za realizację projektów.
Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny lub pokrewny),
• Min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji na platformę iOS,
• Bardzo dobra znajomość Objective-C,
• Znajomość C/C++, XCode, web-services, REST, JSON, XML
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1/B2),
• Umiejętność pracy w zespole,
• Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się,
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów,
• Testy programisty dla przygotowanego oprogramowania,
• Tworzenie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
• Umowę o pracę lub kontrakt,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
• Twórczą pracę w zespole otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia oraz szkolenia językowe,
• Ściśle określoną ścieżkę kariery,
• Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
• Atrakcyjne warunki wynagradzania,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Pakiet Benefit Multisport,
• Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
• Elastyczność czasu pracy i działania,
• Możliwość odpoczynku w game/chill-out room,
• Dobrze wyposażoną bibliotekę a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje,
• „Owocne” poniedziałki – dostawa świeżych owoców,
• Wsparcie w relokacji.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji uprzejmie prosimy o nadesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres HR-Poland@cybercom.com

Zobacz naszą firmę na Facebooku!

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-21
Wyświetlona: 4830 razy