Tester oprogramowania

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: Tester oprogramowania

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
· dobra znajomość C++,
· podstawowa znajomość Adobe Flash,
· umiejętność projektowania oraz implementacji testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz akceptacyjnych,
· sumienność, zaangażowanie, pomysłowość,
· umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
· znajomość środowiska Visual Studio,
· umiejętność pracy z SVN.

Zakres obowiązków:
Testowanie aplikacji oraz komponentów przygotowywanych przez naszą firmę. Testy będą przeprowadzane zarówno w postaci implementacji testów jednostkowych, jak i testów aplikacji interaktywnych, np. dotykowych, reagujących na ruch. Testowanie instalatorów (testy zgodności ze specyfikacją procesu instalacji). Testowanie zgodności aplikacji z nowymi
sterownikami lub sprzętem.

Oferujemy:
•stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
· pracę w dynamicznym młodym zespole,
· elastyczne godziny pracy,
· możliwość rozwoju,
· możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-18
Wyświetlona: 4733 razy