Flex/Flash Developer

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: Flex/Flash Developer

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
• rozwinięte umiejętności programowania ActionScript (AS 3.0), OOP
• dobra znajomość środowiska Adobe Flash CS3/CS5, Adobe Flex Builder
• kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność pracy z dokumentacją w języku angielskim

Mile widziane:
• znajomość innych programów z pakietu Adobe Creative Suite
• umiejętność korzystania z bibliotek AS3 (np TweenLite/Tweener, pv3d, box2d i innych)

Zakres obowiązków:
· tworzenie aplikacji/gier multimedialnych i interaktywnych
· projektowanie aplikacji na nośniki true multitouch
· współudział przy tworzeniu nowych interaktywnych rozwiązań i produktów

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie (praca na miejscu)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w dynamicznym, młodym zespole
• elastyczne godziny pracy
• udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów
• wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
• świetną zabawę przy testowaniu opracowanych rozwiązań (np. gry interaktywne)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-18
Wyświetlona: 5490 razy