Account manager/ Project manager projektów internetowych

praca it: etat dla NORIL s.c. / Gdynia

Tagi: Account manager seo sem obsługa audyt social media

Agencja Interaktywna Noril to wiodący w Polsce dostawca usług z zakresu SEO/SEM. Sukces naszej agencji budowany jest na współpracy z najlepszymi fachowcami. Rozwijamy się dynamicznie i szukamy równie dynamicznie działających specjalistów.
Oferujemy usługi wysokiej jakości. Pracujemy obecnie dla ponad 1500 dużych, czasami największych w swoich branżach polskich firm.
W związku z rozszerzeniem zakresu usług związanych z e-marketingiem poszukujemy doświadczonych managerów projektów internetowych.

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu projektami interaktywnymi (w tym budowa stron www, aplikacji, kampanie reklamowe SEO/SEM, social Media, audyty stron www, planowanie strategii marketingowych),
- umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji,
- umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie – wielozadaniowość,
- umiejętność tworzenia szczegółowych planów projektowych, harmonogramów i kosztorysów projektów,
- umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
- znajomość rynku oraz zagadnień związanych z marketingiem internetowym,
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem,
- biegła znajomość MS Office,
- podstawowa znajomość języka HTML,
- podstawowa wiedza z zakresu usług SEO/SEM,
- silna motywacja do pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
- wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań, zdyscyplinowanie, umiejętność nadawania zadaniom priorytetów.

Obowiązki:

- zarządzanie projektami Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami (realizacja projektów zgodnie z określonym harmonogramem, budżetem oraz poziomem jakości),
- koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach,
- tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym harmonogramów i kosztorysów,
- utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie i oczekiwany poziom satysfakcji Klienta,
- prezentacja oferty handlowej firmy,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- koordynowanie oraz monitorowanie prac zespołu,
- monitorowanie oraz raportowanie działań marketingowych.

Oferujemy:

- udział w ciekawych projektach związanych z rynkiem interaktywnym,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie przygotowawczym),
- pracę w jednej z największych i stale rozwijających się agencji interaktywnych na rynku (5 miejsce w 13. edycji rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej – Deloitte Technology Fast 50 CE),
- pracę na pełen etat w siedzibie firmy w Gdyni,
- wynagrodzenie składające się z płacy podstawowej oraz prowizji uzależnionej od efektów pracy,
- wysoki standard zatrudnienia,
- możliwość rozwoju osobistego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-14
Wyświetlona: 7865 razy