Grafik / Operator DTP

praca it: etat dla ACCESS / Warszawa

Opis stanowiska:
Projektowanie i przygotowywanie do publikacji materiałów reklamowych

Wymagania:
-kreatywność i zmysł plastyczny
-doświadczenie w branży reklamowej, na stanowiskach: grafik / opertor DTP, poparte ciekawym portfolio
-biegła znajomość aplikacji graficznych pakietu Adobe: Ilustrator, In Design, Photoshop w środowisku Apple
-umiejętność projektowania i przygotowania do publikacji materiałów reklamowych (ulotki, broszury, foldery, ogłoszenia prasowe, opakowania, materiały POS)

Wymagania osobowościowe:
-inicjatywa
-komunikatywność
-umiejętność pracy pod presją czasu
-dyspozycyjność

Oferujemy:
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-duży zakres samodzielności
-możliwość rozwoju zawodowego
-pełne wsparcie przy realizacji ciekawych pomysłów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-09-24
Wyświetlona: 6240 razy