Programista PHP/IT Team Leader

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: php zend framework doctrine smarty e- commerce

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, agencji interaktywno – softwarowej, wchodzącej w skład Grupy realizującej zaawansowane projekty z obszaru e-commerce oraz aplikacji dedykowanych, pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista PHP (Zend Framework)/IT Team Leader

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

Do zakresu obowiązków osoby pracującej na stanowisku Programista PHP należeć będzie realizacja aplikacji internetowych/intranetowych współpracujących z relacyjnymi bazami danych. W przypadku osoby na stanowisku IT Team Leader zakres obowiązków obejmować będzie dodatkowo zarządzanie zespołem programistów.

Oczekiwania:

min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programista PHP
bardzo dobra znajomość języka PHP 5 i zagadnień programowania obiektowego oraz wzorca MVC
bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
praktyczna znajomość Zend Framework, Doctrine oraz Web Services (SOAP)
znajomość systemu szablonów Smarty, JavaScript, CSS, HTML/XHTML
znajomość systemów kontroli wersji SVN lub GIT

W przypadku Kandydatów na stanowisko IT Team Leader dodatkowo oczekujemy:

min. 4 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Programista PHP lub doświadczenia na stanowisku IT Team Leader
znajomości narzędzi Microsoft Project, Microsoft Visio, Bizagi Process Modeller
wiedzy merytorycznej w zakresie E-Commerce lub finanse i rozliczenia
mile widziana znajomość metodyki SCRUM
mile widziana znajomość metodyki PRINCE 2

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego w firmie z sektora nowych technologii
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę edge recruitment s.c. z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-09
Wyświetlona: 5440 razy