Programista aplikacji bazodanowych - Kraków

praca it: etat dla JCommerce / Kraków

Tagi: programista bazy danych java jcommerce kraków

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i ładnych rozwiązań informatycznych.

Oferujemy:

 realizację nowoczesnych i różnorodnych projektów
 atrakcyjne wynagrodzenie
 możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wszechstronnych doświadczeń
 atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowo – rekreacyjny)
 pracę w miłej atmosferze

Opis stanowiska:

 tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach bazodanowych
 projektowanie baz danych
 optymalizacja zapytań
 tworzenie raportów

Wymagania:

 doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych
 bardzo dobra znajomość Delphi/CBuilder (w szczególności komponentów bazodanowych)
 znajomość Java
 bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
 bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL
 bardzo dobra znajomość Oracle, MS SQL
 wykształcenie wyższe informatyczne
 co najmniej 3 letnie doświadczenie
 zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów
 zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-09
Wyświetlona: 5310 razy