Programista .NET, C#, Projekt z UK

praca it: etat dla Online Media Group Poland Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista ASP NET C# VB

Spółka Online Media Group Poland pilnie poszukuje programistów .NET do pracy nad międzynarodowym systemem informatycznym do obróbki, analizy i wymiany danych. Zadaniem spółki jest powołanie zespołu i opracowanie takiego projektu od podstaw oraz jego utrzymanie.

Jesteśmy także operatorem platform informatycznych takich jak Jet.Mail, TradeSense oraz Spoti.pl.

Główne zadania:
- praca wdrożeniowa i rozwojowa nad projektem
- utrzymanie i obsługa bieżąca systemu
- wdrażanie nowych rozwiązań IT

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju i poznawania najnowszych technologii – duża swoboda w wyborze stosowanych rozwiązań, pracujemy na .NET 4.5
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
- Bardzo dobre warunki pracy.
- Atrakcyjna lokalizacja biura (ścisłe centrum Warszawy).
- Rozbudowane środowisko testowe do dyspozycji.
- Wysoko wydajny ekspres do kawy ;-)

Oczekujemy:
- Umiejętność programowania obiektowego i doświadczenie w jednym z języków .NET (C# lub VB)
- Doświadczenie (zawodowe lub amatorskie) w tworzeniu aplikacji i stron internetowych, podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript.
- Umiejętność posługiwania się bazami danych MSSQL
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- Doświadczenie we frameworkach MVC PHP 5 i/lub ASP.NET MVC.
- Dobra znajomość standardów oraz HTML, CSS, JavaScript.
- Umiejętność samodzielnej realizacji projektów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-09
Wyświetlona: 5042 razy