Programista JAVA (GWT)

praca it: etat dla JCommerce / Katowice

Tagi: programista java programista java katowice jcommerce

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

■gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
■oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
■wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach zdobywając nowe certyfikaty
■stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
■integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
■oferujemy karnet OKsystem
■oferujemy dodatkowe ubezpieczenie
dajemy możliwość pracy w projektach w Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu w zależności od preferencji kandydata

Opis stanowiska:

■realizacja projektów opartych o technologię Java (GWT)
■udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

■co najmniej roczne doświadczenie na podobnym
■wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
■znajomość Google App Engine Java
■znajomość Google Web Toolkit
■znajomość GWT Designer
■mile widziana znajomość GWT RequestFactory
■mile widziana znajomość Objectify-appengine
■dobra znajomość języka angielskiego
■mile widziane poczucie humoru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-08
Wyświetlona: 5456 razy