Starszy Programista baz danych

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: Oracle bazy danych sql pl/sql xml

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, dostawcy oprogramowania i usług informatycznych kierowanych dla największych firm i instytucji publicznych w kraju, szukamy wysokiej klasy specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

Analiza wymagań i projektowanie nowych rozwiązań
Tworzenie i rozbudowa aplikacji webowych firmy
Optymalizacja oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej
Diagnoza oraz bieżące rozwiązywanie problemów

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle (SQL, PL/SQL, optymalizacje)
Doświadczenie w pisaniu dużych procedur z wykorzystaniem PL/SQLa
Doświadczenie w pracy przy bardzo dużych projektach (kierowanych do minimum kilkuset użytkowników)
Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane będzie: dobra znajomość XML oraz XSLT doświadczenie w pracy z PostgreSQL

Nasz Klient oferuje:

Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
Możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy, duża decyzyjność
Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
Niezbędne narzędzia pracy, prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-05
Wyświetlona: 4915 razy