eCommerce Project Manager

praca it: etat dla Interactive Solutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: E-Commerce Project Manager

Interactive Solutions
Jedna z czołowych w Polsce agencji interaktywnych, której obroty roczne przekraczają 10 mln zł. Od lat jesteśmy dedykowanym partnerem agencji Saatchi&Saatchi – od 2011 roku współdzielimy z nią wybrane struktury. W dwóch oddziałach w Poznaniu i w Warszawie, zatrudniamy ponad 120 pracowników. Świadczymy usługi reklamowe w zakresie szeroko rozumianego digital marketingu oraz BTL. Agencja realizuje bezpośrednio projekty dla wybranych Klientów w całym regionach CEEMEA i WE.
Obsługujemy m.in.: Selgros, Olay, Old Spice, Gillette, Pampers, Red Bull, Heyah, T-Mobile, Sony Ericsson, Microsoft, ExxonMobil, Lisner

• Stanowisko
eCommerce Project Manager – miejsce pracy Poznań

• Wymagania
- bardzo dobra znajomość XHTML / CSS która będzie wspomagała pracę zespołu wdrażającego rozwiązania na różnych platformach e-commerce
- doświadczenie w budowaniu rozwiązań cross-browser
- Wspomaganie pracy grafików i web developerów, aby poszczególni członkowie zespołu rozumieli zakres prac i chętnie podejmowali nowe wyzwania
- wiedza na temat e-commerce
- wiedza na temat systemów do zarządzania treścią
- umiejętność prowadzenia analizy funkcjonalnej projektu
- umiejętność definicji zadań, przydziału i weryfikacji ich wykonania
- umiejętność zarządzania harmonogramem, ryzykiem i jakością
- zdolności negocjacyjne, umiejętności interpersonalne
- doskonała organizacja pracy
- wysoka kultura osobista, komunikatywność
- dobra znajomość języka angielskiego
- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• Mile widziane
- wiedza w temacie tradycyjnego handlu

• Zakres obowiązków
- prowadzenie projektu e-marketingowego i e-commercowego
- planowanie pracy i jej weryfikacja
- koordynacja działań zespołu projektowego
- kontrola budżetu związanego z realizacją projektu

• Oferujemy
- wiele ciekawych wyzwań
- dużą samodzielność
- możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
- pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
- elastyczne warunki zatrudnienia
- międzynarodowe środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-02
Wyświetlona: 5550 razy