Programista .Net (Francja)

zlecenia it dla PGS Software SA / Francja

Tagi: net kontrakt developer freenacer

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Centrala spółki znajduje się we Wrocławiu a jej oddział w Rzeszowie. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Obecnie tworzymy nowy zespół, który podejmie się realizacji projektu dla jednego z naszych klientów we Francji. Poszukujemy specjalistów zainteresowanych projektami zagranicznymi na stanowisku:

Programista .Net
Miejsce pracy: Bordeaux
Czas trwania projektu: 6 miesięcy
nr ref.: SC-WRO-FNET-2012/11

Zakres obowiązków: tworzeniem nowych oraz rozwijaniem już istniejących aplikacji w oparciu o technologie .Net

Wymagania:
• Minimum 3 -letnie doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie .Net
• Doświadczenie w pracy z MS SQL Server 2005/2008
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętności samodzielnej pracy z klientem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach z użyciem najnowszych technologii
• Możliwość przedłużenia współpracy z nami po powrocie do Polski
• Zakwaterowanie we Francji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-02
Wyświetlona: 11101 razy