.NET Developer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: NET Developer Programista VB Visual Basic

Obecnie dla naszego klienta, globalnego lidera rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, produkującego oprogramowanie do obsługi i rezerwacji podróży drogą online, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developer do pracy w Warszawie.

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Dostosowywanie platformy do rezerwacji lotów drogą online do indywidualnych wymagań klientów,
• Tworzenie nowych rozwiązań z użyciem produktów firmy,
• Analiza możliwości i realności wprowadzania zmian,
• Wdrażanie i wprowadzanie nowych rozwiązań zaproponowanych przez Klienta,
• Tworzenie stosownej dokumentacji technicznej,
• Współpraca z zespołem developerów i analityków biznesowych.

Wymagania wobec Kandydata:
• Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym,
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowiskach developerskich,
• Biegłość z tworzeniu aplikacji w środowisku MS.NET,
• Mile widziana znajomość VB.NET, WebServices, JavaScript, CSS,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem lub znajomość branży turystycznej,
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
• Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach,
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej,
• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-31
Wyświetlona: 4925 razy