Koordynator Projektu (Project Manager) Nr ref.: KP/11/SI

praca it: etat dla Nearshoring Solutions Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Koordynator Projektu (Project Manager) KP/11/SI

W związku z planami rozwojowymi Nearshoring Solutions, holenderska spółka z siedzibą w Gdańsku, poszukuje osób zainteresowanych rozwojem w charakterze:

Koordynatora Projektu (Project Managera)

Zakres zadań:

• Odpowiedzialność za prowadzenie całościowej polityki merytorycznej projektu,
• Zarządzanie zmianami i ryzykiem w projekcie,
• Monitorowanie i przygotowywanie raportów dot. postępu prac prowadzonych projektów.
• Nadzór nad harmonogramem,
• Definiowanie wymagań funkcjonalnych,
• Opracowywanie specyfikacji funkcjonalnych, dokumentacji projektowych i innych dokumentów pomocniczych towarzyszących realizacji projektu,
• Udział w przygotowywaniu umów
• Udział w procesie zatrudniania i szkolenia kadry
• Koordynowanie pracy zespołu ,
• Współpraca i kontakt z podwykonawcami pracującymi w ramach projektu
• Prowadzenie spotkań zespołu projektowego,
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

• Praktyczna znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania
• Znajomości metodyki prowadzenia projektów np. Prince2, Scrum lub inne metodyki Agile,
• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (informatyczne)
• Znajomość rozwiązań i zagadnień z zakresu informatyki
• Sprawne posługiwanie się narzędziami raportowymi
• Umiejętności przywódcze,
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne – umiejętność podziału prac jednego zespołu produkcyjnego przy wielu projektach
• Wysoka komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność budowania dobrych relacji między osobami w organizacji
• Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta
• Umiejętność wyznaczania celów
• Otwartość i innowacyjność
• Dokładność, skrupulatność, terminowość
• Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na prowadzenie projektów w tym języku

Mile widziane:
• Znajomość trendów rozwoju oprogramowania internetowego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
• Praca na pełen etat w elastycznych godzinach
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres:
kadry@nearshoring-solutions.com

W temacie maila prosimy wpisać swoje imię i nazwisko oraz nr ref. KP/11/SI

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-31
Wyświetlona: 9695 razy