Flash/Flex Developer

praca it: etat dla Ars Thanea / Warszawa

Szukamy nowych talentów, aby dołączyły do naszego zespołu…

Kogo szukamy?

Flash/Flex developer

Jakie byłby Twoje obowiązki?

Byłbyś odpowiedzialny/odpowiedzialna za programowanie zaawansowanych flashowych stron internetowych oraz (Very) Rich Internet Applications we Flexie

Wymagane kwalifikacje?

  • AS3.0/AS2.0
  • MXML
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • Pasja w tym co robisz… musimy wiedzieć, że naprawdę to lubisz
  • Opanowanie przynajmniej poziomu Hard w Guitar Hero ;)

Co możemy Ci zaproponować?

  • Stałą pracę w naszym biurze w Warszawie nad ciekawymi i rozwijającymi projektami
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • Szansę na rozwój (szkolenia wewnętrzne, finansowanie kursów/certyfikatów oraz wyjazdów na zagraniczne konferencje)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dowolność w wyborze narzędzi których potrzebujesz do pracy

Jeśli masz już jakieś doświadczenie w programowaniu flashowych/flexowych aplikacji/stron i chciałbyś podjąć pracę w naszym biurze w Warszawie to wyślij nam swoje CV i portfolio. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia zawodowego bo do tej porty tylko bawiłeś się programowaniem w domu, ale uważasz że szybko się uczysz – również do nas napisz!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-09-18
Wyświetlona: 4879 razy