WEB DEVELOPER

zlecenia it dla Klient Aquent / Warszawa

Opis stanowiska:

Tworzenie nowych stron www i aplikacji internetowych,

Aktulizacja istniejących stron www i dbanie o ich sprawne działanie,

Projektowanie nowych funkcjonalności stron www i modyfikowanie obecnych,

Współtworzenie serwisów internetowych w technologii PHP/SQL/HTML/JavaScript,

Tworzenie czytelnego i przejrzystego kodu.

Wymagania:

Znajomość programowania obiektowego w PHP5,

Znajomość baz danych MySQL, HTML, CSS, JavaSript, systemy szablonów SMARTY,

Umiejętność pracy w zespole,

Dokładność, dbałość o szczegóły, profesjonalizm w działaniu,

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji.

Mile widziana znajomość:
Instalacji i konfiguracji serwera z systemem Linux, instalacja i konfiguracja serwerów Apache.

Zatrudnienie na umowę o dzieło na okres minimum 1 roku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-09-18
Wyświetlona: 4670 razy