IT Project Manager

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: IT Project Manager

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywno – softwarowej, pilnie poszukujemy

doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- koordynacja realizacji zaawansowanych projektów opartych o technologie internetowe
- tworzenie i kontrola planu pracy w ramach projektów
- delegowanie i egzekwowanie zadań w celu realizacji projektów
- motywowanie zespołu projektowego
- spotkania z klientami na kluczowych etapach projektów

Wymagania:

- minimum 3 letnie doświadczenie związane z zarządzaniem zespołami podczas realizacji projektów IT/branża e-commerce i/lub finanse
- znajomość technologii internetowych/IT (wiedza techniczna)
- umiejętność efektywnego zarządzania projektem
- umiejętność egzekwowania wyznaczonych celów i zadań
- umiejętność prowadzenia analiz przedwdrożeniowych i projektowania procesów biznesowych
- znajomość narzędzi Microsoft Project, Microsoft Visio, Bizagi Process Modeller
- gotowość do wyjazdów służbowych
- min. komunikatywna (techniczna) znajomość języka angielskiego
- znajomość specyfiki pracy z klientami korporacyjnymi
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zdolności organizacyjne, sumienność, staranność, dokładność
- mile widziane osoby w wyższym wykształceniem
- mile widziane osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów zgodnie z metodyką PRINCE 2
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w firmie z sektora nowych technologii
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
- pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach na najwyższym poziomie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-25
Wyświetlona: 5708 razy