Grafik 2D / Team Leader

praca it: etat dla Naima Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: Manager grafika 2d photoshop illustrator

Naima sp.z o.o. w Łodzi jest dynamicznie rozwijającą się filią szwajcarskiej firmy Atelier Vert Pomme, działającej w branży wizualizacji graficznych. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników. W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy dynamicznych i otwartych osób, które będą odpowiedzialne za:

• Koordynację pracy oraz zarządzanie zespołem grafików działu 2D w ścisłej współpracy z Account Managerami oraz nadzór nad jakością i terminowością wykonania projektów
• Wycenę projektów
• Nadzór oraz koordynowanie projektów graficznych związanych z rozwojem działu 2D
• Zapewnienie maksymalnego wykorzystania systemów oraz programów graficznych w celu usprawnienia pracy personelu
• Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu procedur
• Wspieranie działań marketingowych firmy
• Uczestniczenie w różnorodnych projektach graficznych
• Uczestniczenie w procesie projektowania i w procesie produkcji projektów
• Współpraca z innymi działami firmy w kraju i zagranicą
• Sporządzanie wymaganych raportów
• Dodatkowe zadania zlecone od przełożonego

Wymagania:

• Motywacja do pracy
• Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku grafik 2D
• Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i przywódcze
• Znajomość branży multimedialnej
• Zmysł artystyczny
• Bardzo dobra znajomość programów 2D : Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign (znajomość progarmów Flash, After Effects mile widziana)
• Bardzo dobra znajomość zasad przygotowania do druku
• Kreatywność, komunikatywność i otwartość we współpracy z ludźmi
• Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielność w działaniu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
• Odpowiedzialność, umiejętność planowania i organizacji pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i otwartość na zmiany

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Ciekawą pracę przy projektach graficznych oraz odpowiedzialne zadania
• Pracę w młodym, energicznym i międzynarodowym środowisku
• Prace przy współtworzeniu międzynarodowych nowatorskich projektów
• Możliwość rozwoju oraz zaplecze niezbędne do wykonywania pracy
• Zatrudnienie na umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-25
Wyświetlona: 5595 razy