Programista PHP

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: Programista PHP Programista

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywno – softwarowej, pilnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

Do zakresu obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie realizacja aplikacji internetowych/intranetowych współpracujących z relacyjnymi bazami danych.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka PHP 5 i zagadnień programowania obiektowego oraz wzorca MVC
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
- praktyczna znajomość Zend Framework, Doctrine oraz Web Services (SOAP)
- znajomość systemu szablonów Smarty, JavaScript, CSS, HTML/XHTML
- znajomość systemów kontroli wersji SVN lub GIT
- min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programista PHP

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w firmie z sektora nowych technologii
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
- pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach na najwyższym poziomie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-25
Wyświetlona: 4744 razy