Project Manager Poznań

praca it: etat dla Interactive Solutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Project Manager E-Commerce E-Marketing

• Firma
Interactive Solutions
Jedna z czołowych w Polsce agencji interaktywnych, której obroty roczne przekraczają 10 mln zł. Od lat jest dedykowanym partnerem agencji Saatchi&Saatchi – od 2011 roku współdzieli z nią wybrane struktury. W dwóch oddziałach, w Poznaniu i w Warszawie, zatrudnia ponad 120 pracowników. Świadczy usługi reklamowe w zakresie szeroko rozumianego digital marketingu oraz BTL. Agencja realizuje bezpośrednio projekty dla kluczowych Klientów w regionach CEEMEA i WE.
Obsługuje m.in.: blend-a-med, Gillette, Old Spice, Olay, head&shoulders, Ariel, Vizir, Dreft, Pampers, Red Bull, Heyah, T-Mobile, Microsoft, Toyota, Lisner, Selgros i wielu innych.

• Stanowisko
Project Manager

• Wymagania
o Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej,
o Umiejętność prowadzenia analizy funkcjonalnej projektu,
o Umiejętność definicji zadań, przydziału i weryfikacji ich wykonania,
o Umiejętność zarządzania harmonogramem, dostawcami, ryzykiem i jakością,
o Zdolności negocjacyjne, umiejętności interpersonalne,
o Doskonała organizacja pracy,
o Wysoka kultura osobista, komunikatywność,
o Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
o Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania projektami.

• Zakres obowiązków
• Prowadzenie projektów e-marketingowych,
• Planowanie pracy i jej weryfikacja,
• Koordynacja działań zespołu projektowego,
• Komunikacja z dostawcami/wykonawcami zewnętrznymi, koordynacja ich pracy,
• Kontrola budżetu związanego z realizacją projektu.

• Oferujemy
o wiele ciekawych wyzwań
o duża samodzielność,
o możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
o atrakcyjne zarobki
o pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
o elastyczne warunki zatrudnienia
o międzynarodowe środowisko pracy,
o współpracę przy ciekawych projektach realizowanych dla prestiżowych klientów.

• Miejsce pracy: Poznań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-22
Wyświetlona: 5728 razy