PHP Developer / IT Helpdesk Assistant

praca it: etat dla InSee Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: helpdesk php Programista

Nr ref. 01/12/WAW/HD/SC

Poszukujesz ciekawej pracy, która rozwinie Twoje umiejętności i osobowość?
Chcesz pracować przy tworzeniu najnowszej technologii i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań?

Dynamicznie rozwijająca się spółka technologiczna InSee Sp. z o.o., poszukuje do współpracy ambitnych i utalentowanych kandydatów na stanowisko PHP Developer / IT Helpdesk Assistant.

Obowiązki
• Diagnozowanie i analizowanie przyjętych technicznych zgłoszeń od klientów
• Współpraca z innymi pracownikami Działu IT (zlecanie wykonywania części zadań związanych z przyjętymi zgłoszeniami)
• Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie
• Rozwój aplikacji internetowych
• Opieka nad dokumentacją oprogramowania

Wymagania
• Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
• Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Dobra znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych
• Znajomość Zend Framework i systemu OPT
• Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)
• Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS
• Umiejętność pracy z GIT i SVN
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz komunikowanie się

Mile widziane będą:
• Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowy system premiowania
• Udział w dużych, międzynarodowych projektach i unikalnych technologiach
• Okazję do poznania mechanizmów działania wielu systemów zewnętrznych
• Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole
• Wyjazdy i spotkania integracyjne
• Wynagrodzenie podstawowe 3000 – 5000 zł netto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-22
Wyświetlona: 4710 razy