Webmaster/programista front-end (web 2.0)

praca it: etat dla Internet Works Sp. z o.o. / Wrocław

Internet Works funkcjonuje w branży IT od 2001 r. Świadczy usługi
informatyczne, koncentrując swoją działalność na budowie i prowadzeniu
efektywnych przedsięwzięć internetowych dla biznesu oraz konsultingu w
zakresie marketingu internetowego. Ponadto wspiera innowacyjne pomysły
i rozwija własne projekty internetowe.

Stanowisko:
Webmaster

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, XHTML,
JavaScript – w tym biblioteki Prototype, Scriptacolous/Mootols,
GoogleAPI) i standardów W3C
– dobra znajomość CSS/CSS 2
– dobra znajomość SQL w PostgreSQL
– dobra znajomość JSP albo PHP 5 (RAD framework CodeIgniter+Smarty) albo Django
– pomyslowość, zaangazowanie w wykonywane projekty

Mile widziana i premiowana:
– znajomość SEO
– znajomość specyfiki Web 2.0
– zmysl estetyczny
– umiejętne wykorzystywanie bibliotek OpenSource

Zakres obowiązków:
– wdrażanie innowacyjnego projektu webowego- część prezentacji danych
(70%)
– udział w projektowaniu (20%)
– obsługa biężących projektów (10%)

Oferujemy:
– zatrudnienie w stabilnej firmie o dużym doświadczeniu
– ambitną i wciągającą pracę w młodym zespole
– dużą samodzielność i elastyczność
– wynagrodzenie z systemem premiowym

Internet Works Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 5
53-332 Wrocław
www.internetworks.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-09-12
Wyświetlona: 4462 razy