Java Developer / Senior Java Developer

praca it: etat dla Antal International / Wrocław

Tagi: developer java j2ee programowanie architekt

Opis stanowiska:

- Projektowanie systemów, rozwijanie architektury dla nowoczesnych rowiązań IT,
- Realizacja oprogramowania w technologii w J2EE
- Praca z wysokimi standardami jakości, w strukturze o charakterze międzynarodowym,
- Wspieranie rozwoju kompetencji pozostałych członków zespołu

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne,
- Doświadczenie w zakresie tworzenia i rozwijania systemów IT na platformie Java poparte praktyką
- Kompetencje liderskie w zakresie nadzorowania technicznych prac zespołu
- Min. 5 lata doświadczenia w technologii J2EE /JEE
- Znajomość JSF, JSP, HTML, CSS, jQuery, Spring, Struts, JMS, Web Services, SQL, PL/SQL, JBoss/WAS
- Znajomość wzorców projektowych
- Praktyczna znajomość metodyk zwinnych
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-16
Wyświetlona: 4553 razy