Senior Tester IOT

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Senior Tester IOT

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W tej chwili dla naszego klienta – międzynarodowej firmy dostarczającej najwyższej jakości usług konsultingowych w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, posiadającej 26 oddziały w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie, poszukujemy Senior Testera IOT.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi.
• Współpraca z zespołem testerów, developerów i biznesem w międzynarodowym projekcie z wykorzystaniem wiedzy technicznej

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Wykształcenie wyższe – telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka
• Doświadczenie w testowaniu telefonów komórkowych (IOT, GCF, ITA)
• Znajomość architektury i protokołów sieci GSM oraz UMTS
• Dobra znajomość sygnalizacji używanej w interfejsie radiowym
• Znajomość zagadnień pakietowej transmisji danych HSPA
• Umiejętność programowania w językach skryptowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Kreatywność, wysokie zdolności komunikacyjne
• Mobilność i gotowość do częstego podróżowania

W zamian oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-15
Wyświetlona: 4808 razy