Java/.NET Developer. Kraków

zlecenia it dla grupaHR / Kraków

Tagi: Java NET Developer

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Java/.NET Developer do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana w rozwój oraz projektowanie rozwiązania B2B e-commerce, opartego na technologii SOA.

Rozwijany system jest kompilacją dwóch już istniejących rozwiązań. Docelowo będzie on zintegrowany z innymi wewnętrznymi systemami klienta. System bazuje na J Boss 5.x (Java 1.6) oraz IIS (C#) z architektura SOA.

Wymagania:
- Praktyczne doświadczenie w JEE (mile widziane: Spring, Hibernate, Maven, Mockito, JBoss) oraz w .NET, przy czym Kandydat powinien być ekspertem w jednej z tych dziedzin a druga z nich powinien znać na poziomie solidnych podstaw (co najmniej).

- Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu SOA

- bardzo dobra znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk

- praktyczna znajomość Web Services

- rozumienie aspektu bezpieczeństwa aplikacji

- samodzielność

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i tworzenia dokumentacji

- biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- praktyczna znajomość zagadnień integracji ciągłej

Dodatkowe informacje:

Start: ASAP
Długość kontraktu: co najmniej 3 miesiące

Forma współpracy: kontrakt

Miejsce pracy: Kraków, on site

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-10
Wyświetlona: 5347 razy