Administrator Serwerów Linux

praca it: etat dla NBC Sp. Z o.o. / Wrocław

Tagi: linux Apache Tomcat skrypty powłoki język SQL

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej, międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

•Zapewnianie dostępności serwisów oraz rozwój infrastruktury i platformy opartej o system Linux
•Rozwój narzędzi do monitorowania
•Wykrywanie i rozwiązywanie problemów
•Wdrażanie zmian

Wymagania:

•Doświadczenie w administracji systemami Linux i serwerami usług (np. Apache, Tomcat lub JBoss, WebSphere)
•Znajomość języków skryptowych (np. Python, Perl, skrypty powłoki)
•Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (preferowany MySQL lub PostgreSQL) od strony administracji
•Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

•Znajomość rozwiązań do skalowania systemów
•Znajomość rozwiązań do monitoringu systemów (np. Nagios)
•Znajomość problematyki zapewniania bezpieczeństwa systemów

Klient oferuje:

•Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
•Profesjonalne szkolenia
•Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
•Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie NNW
•Dofinansowanie posiłków i zajęć sportowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-10
Wyświetlona: 5573 razy