Project Manager

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: zarządzanie projekt project manager

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywną i sprawną realizację projektów, a w szczególności:

  • planowanie projektu (zakres prac, zasoby, budżet, harmonogram)
  • zarządzanie komunikacją z klientem
  • koordynacja pracy zespołu projektowego
  • udział w procesie pre-sales

Wymagania:

  • doświadczenie: min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • decyzyjność oraz ukierunkowanie na osiąganie założonych celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań

Mile widziane:

*wiedza poparta doświadczeniem w obszarze technologii informatycznych i multimedialnych

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy wszystkich uczestników projektu (projektantów, konstruktorów, dostawców, producentów, itd.)
  • monitorowanie i kontrola realizacji projektu na poszczególnych jego etapach
    raportowanie wyników
  • zarządzanie jakością
  • rozliczanie finansowe projektów

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów
  • wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-09
Wyświetlona: 5637 razy